Yükleniyor ...
Yükleniyor ...

Hakkımızda

Tigova Bilişim A.Ş. Türkiye'nin önde gelen data servisleri sağlayıcısı olmak amacı ile kurulmustur. Yasal olarak 2012 yılında Türkiye'de A.Ş. firma olarak tescil edilmiştir.

Tigova Bilişim A.Ş. 2002 yılından bu yana sektöründe deneyim sahibidir. Bu kısa zamanda Tigova Bilişim A.Ş. kendi veri merkezini oluşturarak değerli kullanıcılarına dünya standartlarında hizmetler sunmaya başlamıştır. Tigova Bilişim A.Ş. sahip olduğu gelişmiş ve üstün teknolojisi sayesinde kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sahip olduğu yazılım, donanım ve tecrübe ile kullanıcılarına kolay, hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Tigova Bilişim A.Ş. hali hazırla veri merkezi hizmetleri, sanallastırma servisleri, bulut sunucular, bulut depolama servisleri, ip servisler, kablosuz erişim servisleri ve bunun gibi hizmetleri kullanıcılarına sunmaktadır..

Piyasanın önde gelenleri tarafından Tigova Bilişim A.Ş. nin yakın gelecekte kendi alanın lider ve yön belirleyici olacağına kesin gözüyle bakılmaktadır. Sahip olduğu üstün donanım ve yazılım desteğinin yanı sıra uzman personeli mutlu müşteri anlayışı ile kullanıcılarına en iyi hizmeti vermektedit.

Tigova Bilişim A.Ş. herzaman kullanıcılarının ihtiyaçlarını anlayan ve onlara özel çözümler üretmeyi hedefleyen güçlü bir firmadır.